Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Maszynki do golenia, golarki i trymery


Maszynki i trymery, golarki – fachowa pielęgnacja włosów i zarostu w domowych warunkach

Chcesz zapanować nad swoją bujną brodą, a może szukasz urządzenia, dzięki któremu przytniesz lub ogolisz zarost szybko oraz sprawnie? W takim razie sięgnij po nasze urządzenia, które umożliwią Ci profesjonalne przystrzyżenie owłosienia. W naszej ofercie znajdziesz maszynki i trymery, które sprawią, że samodzielnie bez podrażnień pozbędziesz się niechcianego owłosienia.

Czytaj więcej

Maszynki do golenia

Zależy Ci na gładkiej skórze po każdym goleniu i to bez podrażnień? Poza pielęgnacją przed i po goleniu,  musisz też sięgnąć po wysokiej klasy urządzenie. Elektryczna golarka pozwoli Ci na pozbycie się zbędnego owłosienia, wystarczy tylko, że sięgniesz po odpowiedni model. A wybór jest naprawdę szeroki, co widać po ofercie wdomku.pl. Dobraliśmy sprawdzone produkty, które mają wysoką jakość, są wytrzymałe i pozwalają na precyzyjne oraz delikatne golenie.

Coraz popularniejsze są maszynki z okrągłymi głowicami tnącymi. W tych modelach za golenie są odpowiedzialne specjalne ostrza rotacyjne, które umożliwiają pozbycie się nadmiaru owłosienia. Cenione przez użytkowników są także multigroomery, jakie wyróżniają się wieofunkcyjnością. W naszym sklepie znajdziesz oba te rozwiązania.

Podczas wybierania maszynki do golenia zwróć udział na sposób zasilania. Możesz spotkać urządzenia zasilane sieciowo, które umożliwiają ciągłe działanie. Wadą takiego rozwiązania jest ograniczenie zasięgu przez przewód elektryczny. Jeśli chcesz korzystać z golarki z dowolnego miejsca, to możesz wybrać urządzenie zasilane akumulatorowo. Polecamy je szczególnie osobom, które często podróżują.

Trymer – zadbaj o swój zarost

Jeśli nie jesteś miłośnikiem gładkiej skóry, a preferujesz zadbany zarost, to przyda Ci się trymer. To urządzenie, które umożliwia wykonanie stylizacji takiej, o której marzysz. A to za sprawą precyzyjnych ostrzy, które są umieszczone w urządzeniu. Za ich pomocą, przy użyciu odpowiednich nasadek, osiągniesz pożądany efekt. Możesz skracać brodę i wyrównywać ją lub tworzyć z zarostu kształty, jakie podkreślą Twoją linię żuchwy. 

Podczas wybierania urządzenia zwróć właśnie uwagę na to, jaki wygląd zarostu preferujesz. Pod tym kątem dobierz końcówki, które pozwolą Ci na odpowiednie przycięcie owłosienia. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia z wieloma końcówkami. Warto też postawić na urządzenie wyposażone w pojemny akumulator lub zasilane kablowo. Dzięki temu nie będziesz musiał się obawiać, że sprzęt rozładuje się w trakcie wykonywania stylizacji. Zwróć też uwagę na materiał, z którego są wykonane ostrza, warto postawić na model, który będzie miał system tnący wykonany ze stali nierdzewnej.

Trymer może służyć do golenia nie tylko brody, lecz także innych części ciała. Możesz wybrać urządzenie, które pozwoli Ci usunąć nadmiar owłosienia z brwi, uszu, nosa czy też intymnych części ciała.

Wejdź na wdomku.pl i wybierz sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb. Maszynki i trymery pozwolą Ci osiągnąć wymarzony efekt w domowych warunkach.

Filtruj według

Cena

Producenci

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych