Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Szampony do włosów

Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości Żeń-Szeń Niacynamid Pharma Care 500ml 5907618136556 Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości Żeń-Szeń Niacynamid Pharma Care 500ml 5907618136556 2
Dostępny

45,98 zł / l

Wzmacniający szampon do włosów z ekstraktem z drzewa gwajakowego YOPE WOOD 300 ml 5900168907690 Wzmacniający szampon do włosów z ekstraktem z drzewa gwajakowego YOPE WOOD 300 ml 5900168907690 2
Dostępny

73,30 zł / l


Szampony do włosów – niezbędny kosmetyk dla każdego

Jeśli marzą Ci się lśniące i zdrowe włosy, to musisz włożyć trochę wysiłku w ich pielęgnację. Do tego potrzebny będzie Ci szampon, który dostarczy odpowiednie składniki odżywcze do Twoich włosów. Warto dokładnie sprawdzić skład produktu i wybrać taki, który sprawi, że Twoja fryzura będzie wyglądać wyjątkowo w każdej sytuacji.

Czytaj więcej

Kompleksowe mycie włosów z naszymi kosmetykami

Niemożliwe jest utrzymanie włosów we właściwej kondycji, jeśli nie myjesz ich regularnie. Codziennie na Twojej fryzurze mogą znajdować się różnego rodzaju zanieczyszczenia, które prowadzą do ich osłabienia. Dlatego też trzeba je regularnie usuwać. Dodatkowo warto dostarczać do nich składniki, które zapewnią regularny wzrost włosów. W tym celu stosuje się właśnie szampony do włosów.

Producenci tego typu kosmetyków starają się używać składników, które są dopasowane do danego rodzaju włosów. Dlatego też możesz znaleźć mnóstwo różnego rodzaju produktów, które umożliwiają skuteczne mycie. Jeśli często korzystasz z koloryzacji, to warto sięgnąć po szampony do włosów farbowanych. Tego typu produkty spowalniają wypłukiwanie pigmentu oraz zapewniają im zdrowy wygląd.

Jeśli masz jasną fryzurę, to warto postawić na szampony do włosów blond, które zapewniają odpowiednie odżywienie i zapobiegają nadmiernemu wysuszaniu. Gdy potrzebujesz wzmocnienia i chcesz zapobiec osłabianiu cebulek, to sięgnij po szampony do włosów wypadających. W przypadku problemów ze skórą głowy warto sięgnąć po dermokosmetyki. Specjalistyczne preparaty tworzone przez dermatologów mają właściwości, które ułatwiają zniwelowanie objawów.

Wybierz odpowiedni szampon do włosów dla siebie

Odpowiedni wybór pozwala na szybsze osiągnięcie pożądanego efektu. Dlatego też przede wszystkim dopasuj szampon do rodzaju włosów. Dzięki temu będzie Ci o wiele łatwiej dostarczyć im odpowiednich składników odżywczych. Zwróć więc uwagę na to, czy dany szampon do włosów zawiera np. witaminy oraz proteiny, które dodatkowo nawilżają i wspierają rozwój włosów.

Oprócz składu warto też zwrócić uwagę na sposób aplikacji szamponu. Najbardziej popularne są produkty umieszczone w butelkach. W ostatnich latach coraz bardziej popularne są szampony w kostce. Są one uważane za bardziej ekologiczne, ponieważ nie wymagają przechowywania w specjalnym pojemniku. Dodatkowo szampon w kostce możesz zużyć do końca, zgodnie z zasadą „zero waste”, co często jest niemożliwe w przypadku produktów umieszczonych w butelce. A jeśli chcesz szybko odświeżyć fryzurę, np. przed niespodziewanym wyjściem to warto sięgnąć po suchy szampon. Kosmetyki niezbędne w codziennej pielęgnacji włosów znajdziesz na naszej stronie wdomku.pl.

Filtruj według

Kategorie

Cena

Producenci

Pojemność (ml)

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych