Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Zwierzęta


Zwierzęta – zadbaj o nie w domowym zaciszu

Wyposażenie domowego zwierzaka w najpotrzebniejsze rzeczy nie musi być trudne i kosztowne. Jeśli Twoje zwierzęta potrzebują przysmaków, karmy czy zabawek, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Gwarantujemy, że nie zawiedziesz się na naszych akcesoriach dla zwierząt!

Czytaj więcej

Karma i przysmaki dla zwierząt — wybierz je mądrze!

Powszechnie wiadomo, że jedną z podstawowych potrzeb zwierzęcia jest jedzenie. I choć to stwierdzenie brzmi banalnie, to warto jednak podkreślić, że odpowiednio dobrana karma dla zwierząt wpływa pozytywnie na zdrowie Twojego pupila. Optymalnie zbilansowany skład posiłków pomaga utrzymać właściwą wagę i sprawność kota czy psa. Jeśli odpowiednio ich karmimy, to dobrej jakości przysmaki dla zwierząt nie są zakazane. Choć w sklepach można znaleźć wiele różnych ofert, warto postawić na tę, której właściwości są rzeczywiście najlepsze i bez obaw nagradzać zwierzęta np. podczas udanego treningu.

W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości przysmaki i karmy dla zwierząt. Nasza oferta jest bardzo szeroka, więc pamiętaj, by wybierając produkty dla swoich pupilów, kierować się zaleceniami producenta. Zwierzęta są różne i zmagają się z często bardzo odmiennymi problemami, a co za tym idzie, mają różne zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze. Dlatego na przykład wysterylizowanym kotom nie powinno się podawać karmy przeznaczonej dla kanapowych seniorów. Przez źle dobraną karmę zwierzę może szybko podupaść na zdrowiu, stać się apatyczne, nerwowe czy nieskore do zabawy.

Akcesoria dla zwierząt – co warto kupić?

W naszym sklepie znajdziesz wiele przydatnych akcesoriów dla zwierząt. Dzięki nim zarządzanie przestrzenią, w której mieszka także czworonożny przyjaciel, jest łatwiejsze. Funkcjonalna kuweta czy odpowiedni żwirek to oczywiście konieczność, jeśli opiekujemy się kotem. Podobnie jest z legowiskiem, szelkami i transporterem — z tym że te powinien je mieć nie tylko każdy kot, ale i pies. Nigdy nie wiadomo, kiedy zaskoczy nas konieczność wizyty u weterynarza, dlatego lepiej mieć go zawsze pod ręką.

Co jeszcze warto przejrzeć w naszej ofercie? Oczywiście zabawki dla zwierząt, dzięki którym spacer z psem czy popołudnie na kanapie z kotem nie będą tak leniwe. Wspólne zabawy z pupilem wspierają proces przywiązywania się zwierzęcia do człowieka. Ułatwiają też socjalizację i wejście w nowe sytuacje (lub wspierają wyjście ze stresującego momentu). Koniecznie więc zaopatrz się w zabawki dla zwierząt, by móc aktywnie i przede wszystkim ciekawie spędzać czas ze swoim pupilem.

Filtruj według

Kategorie

Cena

Producenci

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych