Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Worki na śmieci


Worki na śmieci – zapanuj nad odpadami w Twoich czterech ścianach

Zorganizowanie miejsca na odpady jest kluczowe w każdym budynku. O wiele łatwiej jest uporządkować takie miejsce, jeśli sięgniesz po odpowiednie worki na śmieci. Za ich pomocą można łatwiej segregować odpady oraz wyrzucić je do zbiornika. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz worki, które najlepiej się sprawdzą w Twoim domu lub firmie.

Czytaj więcej

Szeroki wybór worków na odpady

Worek na śmieci to z pozoru błahy produkt, lecz pomaga on zdecydowanie ułatwić codzienność. Wystarczy włożyć go do pojemnika, a gdy się napełni to wyciągnąć i wyrzucić do większego zbiornika. Dzięki temu unikniesz częstego mycia kosza w domu lub firmie i ograniczysz rozprzestrzenianie się bakterii i przykrych zapachów. Dlatego też warto mieć zawsze pod ręką worki na śmieci.

Warto pamiętać o tym, że worki na śmieci ułatwiają segregację śmieci. Możesz postawić na wybrane warianty kolorystyczne, przeznaczone do przechowywania tworzyw sztucznych, papieru, odpadów zmieszanych czy też resztek roślin. Dzięki temu będziesz mieć lepszą kontrolę nad tym, co znajduje się w konkretnym worku. Pamiętaj też o tym, że segregując śmieci, dbasz o środowisko. Wiele samorządów oferuje niższe opłaty dla osób, które starają się oddzielać odpady od siebie.

Istotny jest też rozmiar worków na śmieci. Tutaj wybór jest naprawdę szeroki, dostępne są zarówno mniejsze warianty np. o pojemności 15 litrów, jak i większe nawet o wielkości 240 litrów. To sprawia, że z łatwością wybierzesz worki na śmieci, które sprawdzą się w Twoich czterech ścianach. W zależności od wielkości pojemnika warto dobrać odpowiednio duży wariant, po to, żeby pomieścić odpady bez obawy o to, że pobrudzisz kosz.

W naszej ofercie znajdziesz worki na śmieci wykonane z trwałych tworzyw. Warto postawić na mocniejsze warianty, po to, żeby uniknąć niemiłej niespodzianki w postaci zerwania się materiału, co może skutkować wysypaniem całej zawartości. Wysoką trwałością charakteryzują się worki z folii LDPE oraz HDPE.

Jak dobrać odpowiednie worki na śmieci?

Podstawowym kryterium, jeśli chodzi o wybór tych produktów, jest ich pojemność. Worki na śmieci 60 l lub 35 l można często spotkać w domowych warunkach. Taki rozmiar powinien być odpowiedni dla kilkuosobowej rodziny, umożliwia przechowywanie odpadów nawet przez 2-3 dni. Zwróć też uwagę na sposób wiązania, możesz znaleźć warianty wyposażone w taśmy lub uszy.

Jeśli chcesz zabezpieczyć przedmiot wielkogabarytowy, to warto wybrać worki na śmieci 120 l. Taki wariant doskonale się sprawdzi, jeśli np. chcesz umieścić walizkę lub zimowe ubrania w piwnicy. Podczas remontu doskonale się sprawdzą worki na śmieci 240 l, w których możesz umieścić resztki materiałów oraz odpady budowlane.

Wszystkie te warianty znajdziesz w naszej ofercie, wybierz worki ze sklepu wdomku.pl.

Filtruj według

Cena

Producenci

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych