Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Chemia basenowa

Chlor basenowy granulat Stapar 5kg 5908258389944 Chlor basenowy granulat Stapar 5kg 5908258389944 2
  • Promocja
Dostępny

22,00 zł / 1kg

Cena z ostatnich 30 dni: 79,99 zł

Chemia basenowa umożliwia utrzymanie odpowiedniej czystości wody i zapewnia komfortowe korzystanie basenu podczas ciepłych dni. Jeśli posiadasz basen w swoim ogrodzie, to wszystkie produkty do utrzymania go w odpowiednim stanie znajdziesz właśnie w naszym sklepie internetowym. Oferujemy bezpieczne i profesjonalne środki basenowe. Nasze produkty możesz wykorzystywać także w basenikach dziecięcych - nawet dmuchanych. Dzięki temu zapewnisz najmłodszym czystą wodę w małym basenie ogrodowym.

Czytaj więcej

Dlaczego chemia do basenu jest niezbędna?

Woda w basenie może stać się siedliskiem dla bakterii, wirusów i glonów, które są jedną z przyczyn chorób i infekcji skórnych. Chemia basenowa sprawia, że basen jest wolny od bakterii i innych patogenów, a woda jest przejrzysta. Dbanie o czystość wody, utrzymanie odpowiedniego poziomu pH oraz regularna dezynfekcja to klucz do komfortowego i bezpiecznego korzystania z basenu. W tym celu stworzyliśmy ofertę profesjonalnej chemii basenowej, która pomoże Ci w każdym aspekcie utrzymania basenu. Możesz znaleźć u nas konkretne produkty, jak tabletki basenowe z chlorem, witaminę C, preparaty do czyszczenia basenu, koagulanty, środki do utrzymywania optymalnego pH. Jeśli nie wiesz, jakiej chemii basenowej potrzebujesz, to zamówisz u nas także startery - zestawy produktów, jakie doskonale sprawdzą się do każdego basenu.

Preparaty do utrzymania czystości basenu - oferta wdomku.pl

W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres produktów potrzebnych do utrzymania czystości basenu. Higiena, przejrzystość wody, brak glonów oraz bakterii - to doskonałe warunki do relaksu i odprężenia w przydomowym basenie. Zapewnij sobie i rodzinie wypoczynek w czystej wodzie o idealnym Ph. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji wody basenowej sprawisz, że cała rodzina chętnie i bezpiecznie będzie bawić się oraz spędzać miło czas. W naszym sklepie online zamówisz profesjonalne, przebadane i skuteczne produkty, które jednocześnie zabijają bakterie i drobnoustroje, a tym samym są neutralne dla skóry - nawet tej delikatnej i wrażliwej dziecięcej.

Ph w basenie ogrodowym - jak utrzymać odpowiednie?

Zarówno zbyt wysokie, jak i zbyt niskie pH wody basenowej jest złą sytuacją. Musi być odpowiednie ze względu na skórę ciała, ale również optymalne warunki do utrzymywania czystości i higieny basenu. . W naszej ofercie znajdziesz środki do regulacji pH, dzięki czemu bez problemu wyregulujesz ten wskaźnik. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat - odezwij się do nas, doradzimy!

Każdy z naszych produktów został starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić Ci najwyższą jakość i skuteczność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania produktów, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Sprawdź także nasze inne produkty do Twojego ogrodu. Oferujemy praktyczne i stylowe meble ogrodowe, narzędzia do ogrodu, czy akcesoria do nawadniania trawnika.

Filtruj według

Cena

Producenci

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych