Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Blachy i formy do pieczenia


Blachy i formy do pieczenia – nie tylko dla miłośników wypieków

Chcesz przygotować ulubione ciasto lub potrawę na wizytę gości? W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów, w tym blachy i formy do pieczenia różnego rodzaju. Z łatwością upieczesz ciasto, a także każde inne smaczne danie w ciągu kilku chwil. Blachy do pieczenia są niezbędnymi przyborami w Twojej kuchni, które koniecznie musisz mieć!

Czytaj więcej

Blaszki do pieczenia, foremki i brytfanny w ofercie wdomku.pl

Jeśli lubisz piec słodkości dla swojej rodziny, gości i na święta, to zaopatrz  się w solidne blachy, które ułatwią tworzenie smacznych wypieków. W tej kategorii znajdziesz blachy do pieczenia, które wykonane są ze specjalnej, wytrzymałej stali węglowej, odpornej na ścieranie. Nieprzywierająca powłoka ułatwia również wyjmowanie wypieków, przez co nie przyklejają się do dna lub ścianek foremek. Takie pieczenie to sama przyjemność! Na rynku polecane są też blachy do pieczenia ze stali nierdzewnej. Nie odkształcają się, nawet pod wpływem wysokiej temperatury. Wyróżniają się wysoką trwałością, co oznacza, że blachy mogą posłużyć Ci nawet przez długi czas.

Polecamy formy do pieczenia nie tylko różnych ciast, ale również muffinek, dzięki którym stworzysz odpowiedni okrągły kształt. Możesz przygotowywać babeczki zarówno na słodko, jak i na słono. W naszym internetowym sklepie oferujemy produkty znanych marek takich jak Russel Hobbs, Salter Metallic, Progress i nie tylko. Blachy ułatwią Ci przygotowywanie rewelacyjnych wypieków. Ponadto wybierzesz głębokość oraz odpowiedni wymiar form dopasowany do Twoich potrzeb. Zakupisz u nas też brytfanny, naczynia do zapiekania, a nawet foremki jednorazowe. Zaopatrz się w naszym sklepie i piecz mięsa, pasztety, ciasta, babeczki oraz wiele innych!

Formy do pieczenia różnych dań, upiecz smaczne posiłki w krótkim czasie

W naszym asortymencie nie zabraknie również blach, które będą odpowiednie nie tylko do ciast, ale również innych posiłków takich jak ryba, warzywa, mięso, pizza i nie tylko. Co najważniejsze, niektóre z nich zapewniają beztłuszczowe pieczenie, które jest zdecydowanie zdrowsze. Dodatkowo nie zawierają szkodliwych substancji, które mogłyby przedostać się do jedzenia. W sklepie wdomku.pl znajdziesz również warianty z uchwytami, które ułatwią wygodne przenoszenie gorących potraw.

W tej kategorii nie mogło zabraknąć takich produktów jak formy aluminiowe, które nie tylko świetnie sprawdzą się do pieczenia, ale również do mrożenia. Od teraz każdy posiłek lub produkt możesz zamrozić w specjalnej formie, która ma również pokrywkę przeznaczoną do szczelnego zamykania. Uzupełnieniem naszej oferty są foremki aluminiowe Jan Niezbędny, które nie wymagają natłuszczania. To nie wszystkie blachy i formy do pieczenia, które oferujemy w naszym sklepie. Sprawdź cały nasz asortyment!

Filtruj według

Cena

Producenci

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych