Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Mydła


Mydła – podstawa codziennej pielęgnacji i higieny

Codzienna pielęgnacja skóry jest bardzo ważna. Można do niej stosować różnego rodzaju kosmetyki, lecz nie sposób pominąć w tym roli mydła. To ono odpowiedzialne jest za wyczyszczenie rąk i innych części ciała z brudu, a także bakterii. Warto stosować odpowiedni rodzaj mydła, aby Twoja skóra zawsze była w dobrej kondycji. Wybierz kosmetyki z naszej oferty i ciesz się gładką i odżywioną cerą.

Czytaj więcej

Mydła w płynie i w kostce – czym się charakteryzują?

Przeglądając naszą ofertę, najczęściej możesz trafić na dwa rodzaje kosmetyków czyszczących. Mydła w płynie zyskały bardzo dużą popularność. A to za sprawą łatwości korzystania z nich. Wystarczy tylko sięgnąć do dozownika i dawka niezbędna do mycia znajdzie się na Twoich dłoniach. Taki sposób korzystania jest bardziej higieniczny, niż ma to miejsce w przypadku mydła w kostce.

Warto też podkreślić, że produkty w płynie często są uzupełnione o masę składników, które dodatkowo odżywiają skórę. Możliwe jest skorzystanie z produktów dodatkowo nawilżających skórę oraz regenerujące naskórek. Jeśli masz cerę skłonną do podrażnień lub cierpisz na alergie, to warto sięgnąć po mydło w płynie hipoalergiczne. W ostatnich latach coraz bardziej popularne stają się warianty antybakteryjne, które skutecznie usuwają wszelkiego rodzaju zarazki.

Pomimo coraz większej popularności produktów w płynie, nadal dużo osób sięga po mydła w kostce. Szczególnie warianty, które powstają z naturalnych składników, cieszą się sporym zainteresowaniem. W codziennej pielęgnacji warto wybierać mydła uzupełnione o odżywcze olejki oraz składniki pochodzenia ekologicznego. Mydła naturalne w kostce to dobry wybór do pielęgnacji cery.

Jakie mydła warto wybrać?

Wybór odpowiedniego produktu powinien być dopasowany do sposobu korzystania oraz celu, w jakim go używasz. W warunkach domowych najlepiej sprawdzi się mydło w płynie lub w kostce. Jeśli szukasz kosmetyków do mycia rąk w budynkach o charakterze publicznym to lepiej postawić na wariant płynny, ponieważ korzystanie z niego jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku kostki.

Istotne jest również przeznaczenie produktu. Producenci tego typu wyrobów stawiają na różnego rodzaju kompozycje składników, co ma później przełożenie na sposób przeznaczenia. Dostępne są warianty pielęgnacyjne, możesz też postawić na mydła przyspieszające regenerację naskórka. W naszej ofercie znajdziesz też produkty, które powstały ze składników wegańskich. Zwróć też uwagę na zapach produktu, on także powinien odpowiadać Twoim preferencjom. Dobierz więc rodzaj mydła zgodnie z Twoimi preferencjami. Szeroki wybór kosmetyków do mycia znajdziesz na wdomku.pl.

Filtruj według

Kategorie

Cena

Producenci

Pojemność (ml)

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych