Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Utrzymanie czystości


Utrzymanie czystości w domu – tylko z dobrymi środkami i akcesoriami

Sprząanie wcale nie musi kojarzyć się z wielogodzinnym szorowaniem blatów, podłogi czy ceramiki łazienkowej i kuchennej. Wystarczy zaopatrzyć się w dobrej jakości środki do czyszczenia domu oraz praktyczne akcesoria do sprzątania. Sprawdź, co może Ci się przydać i zaopatrz się w produkty z naszego sklepu!

Czytaj więcej

Środki czystości do domu – kuchnia i łazienka

To właśnie o kuchnię i łazienkę trzeba dbać regularnie, na bieżąco oraz z dbałością o każdy szczegół. To dlatego, że są to pomieszczenia szczególnie narażone na obecność bakterii. Panuje tu też wysoka wilgotność, co sprzyja rozwojowi pleśni i grzyba. W naszym sklepie wdomku.pl znajdziesz środki czystości do domu, z którymi poradzisz sobie również z trudnymi zabrudzeniami. Co warto stosować?

Utrzymanie czystości w domu to przede wszystkim dbałość o toaletę. Zastosuj specjalny żel usuwający bakterie oraz uporczywy kamień. Nie zapomnij też o łagodnym zapachu i odświeżeniu, czyli specjalnych zawieszkach. Bez problemu wybierzesz ulubiony zapach i sposób aplikacji, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

W kuchni i łazience przydadzą się też dobre środki do sprzątania w postaci mleczka czy też spraya. Mogą być urozmaicone naturalnymi olejkami i substancjami, które rozpuszczają tłuszcz, osady z kamienia i mydła oraz mocne zabrudzenia. Pamiętaj jednak o tym, aby z dbałością pielęgnować naturalny kamień i drewno. Wybierz do tego specjalne preparaty, które nie niszczą powierzchni.

Utrzymanie czystości w domu nieodłącznie kojarzy się również z praniem. Nie zapomnij o preparatach dopasowanych do Twojego typu odzieży oraz płynie do płukania, który przekłada się na świeżość i piękny zapach.

Jakie akcesoria do sprzątania domu warto mieć?

Chemia do domu to nie wszystko, na co dzień korzystasz jeszcze z worków na śmieci, gąbek, ściereczek i zmywaków. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone produkty od takich producentów jak Jan Niezbędny. Z łatwością zorganizujesz segregację odpadów w domu oraz poradzisz sobie z czyszczeniem różnych powierzchni. W ostatnich czasach dużą popularnością cieszą się ściereczki i gąbki wykonane z naturalnych materiałów. To przyjazne środowisku akcesoria do sprzątania domu, miękkie i delikatne, a także bezpieczne w stosowaniu.

Do mycia butelek i dotarcia do trudno dostępnych miejsc przydadzą Ci się też dobrze wyprofilowane szczotki. Nie da się ukryć, że w każdym domu powinna znaleźć się też zmiotka i szufelka, sprawdzą się do szybkiego wyczyszczenia podłogi z okruszków, pyłu czy kurzu. Sprawdź dostępne modele w naszej ofercie! 

Nie zapomnij o swoim bezpieczeństwie. Zaopatrz się w delikatne rękawiczki, które ochronią Twoje dłonie w trakcie sprzątania!

Filtruj według

Kategorie

Cena

Producenci

Przeznaczenie

Kolor

więcej... mniej
Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych