Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Węże ogrodowe


Węże ogrodowe

W ciepłe i upalne dni należy dbać o rośliny ogrodowe, aby otrzymywały odpowiednie nawilżenie. W sklepie internetowym wdomku.pl mamy różnego rodzaju węże ogrodowe, ale również kurtyny wodne, zraszacze i lance. Sprawdź nasz asortyment i wybierz produkty, które pomogą Ci zadbać o Twój ogród.

Czytaj więcej

Węże ogrodowe — przydatne do każdego ogrodu

Jeśli kochasz rośliny i lubisz się nimi otaczać, musisz również o nie zadbać. Podlewanie każdego kwiatka i krzaka może zająć sporo czasu. Dlatego świetnym rozwiązaniem są węże ogrodowe Cellfast. Wąż ułatwi Ci podlewanie nie tylko kwiatów, krzewów i drzew, ale również trawy na całym terenie. W naszym internetowym sklepie wdomku.pl znajdziesz węże ogrodowe ½ cala, węże ogrodowe ¾ cala i węże ogrodowe 1 cal. Dzięki temu z łatwością dopasujesz długość węża do wielkości posiadanej działki. Węże nie tylko różnią się od siebie długością, lecz także właściwościami.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również wężów rozciągliwych, które ułatwią Ci wszelkie prace w ogrodzie. Dodatkowo wąż rozciąga się pod wpływem przepływającej w nim wody. Z jego pomocą dotrzesz do najbardziej skrytych roślin w każdym, najmniejszym zakamarku.

Stawiamy na najlepszych producentów, dlatego w naszym asortymencie posiadamy produkty od Cellfast. Firma zapewnia wysoką jakość wykonania, solidność i co najważniejsze - trwałość. Wybierając węże ogrodowe od Cellfast możesz mieć pewność, że będą nie tylko praktyczne, lecz także posłużą Ci na wiele lat.

Oferujemy węże ogrodowe 4-warstwowe i 6-warstwowe. Wyróżnia je odporność na promieniowanie UV, a także na osadzanie się glonów wewnątrz węża. Dodatkowo są niezwykle lekkie i nie tracą swoich właściwości podczas niskich temperatur. W zależności od ilości warstw wąż się nie skręca oraz nie powstają na nim supły, które mogłyby blokować przepływ wody. Nie da się ukryć, że są niezawodne i niezbędne w każdym ogrodzie niezależnie od wielkości metrażu. Węże ogrodowe sprawdzą się również do podlewania roślin na tarasach i balkonach.

Kurtyny wodne, zraszacze, lance — postaw na praktyczne nawodnienie

W tej kategorii znajdziesz również inne produkty, które pomogą nawodnić Twoje rośliny bez Twojego czynnego udziału. Coraz częściej w ogrodach wykorzystuje się zraszacze. Mogą być one ręczne jako specjalny pistolet, w którym decydujesz o sile zraszania.

Z kolei zraszacze statystyczne, wbijane są do ziemi. Wykonując obroty, samodzielnie podlewają trawę i rośliny wokół. Jest to zdecydowanie wygodne i praktyczne rozwiązanie.

W naszym sklepie wdomku.pl mamy także kurtyny wodne, które mogą nie tylko nawadniać działkę, ale być świetnym schłodzeniem dla Ciebie i Twojej rodziny podczas upalnych dni. Świetnym wyborem są też lance, które nie są pomocne w podlewaniu i w opryskiwaniu roślin. Dodatkowo w tej kategorii znajdziesz również części do węży, różnego rodzaju zraszacze, stojaki na wąż, zestawy, prysznice ogrodowe i wiele, wiele innych. Dlatego koniecznie odwiedź nasz internetowy sklep wdomku.pl i zobacz cały asortyment!

Filtruj według

Cena

Producenci

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych