Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Prostownice, lokówki i karbownice


Prostownice, lokówki i karbownice – wymarzona fryzura w domowych warunkach

Nie musisz odwiedzać fryzjera, kiedy chcesz, żeby Twoje włosy wyglądały unikalnie. Możesz przygotować fryzurę w domowych warunkach, wystarczy, że będziesz mieć odpowiednie akcesoria do tego. Sprawdź najlepsze prostownice, lokówki i karbownice z naszej oferty.

Czytaj więcej

Prostownica – układaj włosy tak jak lubisz

Jednym z urządzeń, które warto mieć na co dzień pod ręką jest prostownica. To ona pozwala na prostowanie pasm włosów przy wykorzystaniu wysokiej temperatury. Wystarczy przeciągnąć ją po całej długości, dzięki czemu zostają one wygładzone i pozostają w takim kształcie po wystygnięciu. Za pomocą tego urządzenia nie tylko wyprostujesz włosy, lecz także możesz je zakręcić lub pofalować. 

Wybór odpowiedniego urządzenia wcale nie musi być trudny. Jednym z najważniejszych parametrów jest powłoka. Prostownice bardzo często są wyposażone w płytki ceramiczne. To dobry wybór do włosów normalnych. Możesz też zdecydować się na urządzenie z powłoką tytanową, która jest bardziej śliska niż ceramiczna, dzięki czemu prostownica do włosów doskonale sprawdza się podczas prostowania włosów kręconych oraz grubych. Istotne jest także wyposażenie modelu w jonizację, dzięki czemu Twoje włosy będą wygładzone i nie będą się elektryzować. W naszym sklepie wdomku.pl znajdziesz prostownice z jonizacją i nie tylko. Z pewnością dopasujesz urządzenie do swoich potrzeb!

Zakręć swoje włosy jak w salonie fryzjerskim

W naszej ofercie możesz też znaleźć wysokiej klasy lokówki. Są to urządzenia, które pozwalają na osiągnięcie efektu fal oraz loków na Twojej głowie. Obecnie istnieje mnóstwo urządzeń, które różnią się kształtem, sposobem pracy oraz maksymalną temperaturą nagrzewania. Te wszystkie parametry warto wziąć pod uwagę podczas wybierania odpowiedniego urządzenia dla siebie.

Tradycyjna lokówka do włosów jest wyposażona w wałek z klipsem. Dzięki temu możliwe jest przytrzymanie włosów. Istnieją też lokówki stożkowe. Te są pozbawione klipsa, włosy zakręca się na stożku przy pomocy specjalnej rękawicy. Istnieją też urządzenia automatyczne, które samoczynnie nawijają pasmo włosów na wałek.

Karbownica – oczaruj wszystkich wyjątkową fryzurą

Jeśli chcesz uzyskać długotrwały efekt pofalowanych włosów to przyda Ci się karbownica do włosów. Wystarczy przeciągnąć nagrzanym urządzeniem po paśmie włosów, żeby powstały fale. Podczas wybierania urządzenia zwróć uwagę na kształt i wielkość końcówek i dobierz model do efektu, który chcesz osiągnąć.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy karbownice do włosów. Wybierz produkty ze sklepu wdomku.pl i ciesz się wyjątkową fryzurą w każdej sytuacji.

Filtruj według

Cena

Producenci

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych