Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Folie, pojemniki i woreczki do przechowywania, mrożenia i pakowania jedzenia


Pojemniki i woreczki do przechowywania żywności

Pojemniki do kuchni to coś, czego większość z nas używa niemal codziennie. Niezależnie od tego, czy chodzi o zapełnienie lodówki resztkami z wczorajszej kolacji, czy o zabranie domowej sałatki do pracy, posiadanie odpowiedniego pojemnika na żywność ułatwia życie. W naszym sklepie znajdziesz folie, pojemniki do przechowywania żywności, woreczki śniadaniowe i do mrożenia jedzenia, papier śniadaniowy, aluminiowe folie do pakowania jedzenia - wszystko, czego potrzebujesz!

Czytaj więcej

Dzięki naszym produktom do przechowywania jedzenia Twoja kuchnia będzie bardziej zorganizowana, o wiele łatwiej będzie Ci się w niej odnaleźć, a pożywienie nie będzie się marnowało. 

Różnorodne pojemniki do jedzenia

W naszym sklepie online znajdziesz pojemniki do produktów sypkich, ale też płynnych. Bez problemu zorganizujesz produkty na szafkach. Mąka, płatki śniadaniowe i inne umieścisz w naszych szczelnych i stylowych pojemnikach. Z łatwością odnajdziesz u nas również pojemniki do lodówki, a także zamrażarki. Przechowywanie jedzenia nigdy nie było takie proste!

Najlepsze pojemniki na jedzenie bez BPA

W naszym sklepie online wybierzesz pojemniki wolne od Bisfenolu. Dzięki temu możesz mieć pewność bezpieczeństwa swojego oraz bliskich. Oferujemy pojemniki do żywności, które wyróżniają się nie tylko solidną budową i bezpieczeństwem, ale również szczelnością. 

Drugie śniadanie - spakuj je dzięki produktom wdomku.pl

Pojemniki na żywność są zdecydowanie najwygodniejszą opcją do transportowania jedzenia. Są lekkie oraz wytrzymałe. Doskonale nadadzą się do pracy, szkoły i wiele z naszych pojemników można wkładać do mikrofalówki czy zamrażarki. Część z nich, jak np. pojemniki na żywność Curver, są zaprojektowane z pokrywką do przechowywania małych pojemników z dressingiem lub sosem. Jeśli szukasz innego przenośnego, wymiennego i niedrogiego plastikowego pojemnika do noszenia lunchu, znajdziesz go u nas! Oferujemy także folię do żywności, woreczki, papier śniadaniowy - wszystko, czego możesz potrzebować w kuchni.

Pojemniki na żywność - aspekty, na które warto zwracać uwagę

Chcemy mieć pewne produkty spożywcze w zasięgu ręki, ale czasami sięgnięcie po te z tyłu oznacza również przewrócenie i rozlanie słoika z sosem do spaghetti. W naszym sklepie znajdziesz więc praktyczne pojemniki do przechowywania żywności, aby każdy centymetr Twojej przestrzeni kuchennej był schludny i zorganizowany.

Folie do żywności, woreczki do mrożenia

Odpowiednie zarządzanie pożywieniem to umiejętne przechowywanie jedzenia. Dzięki naszym produktom możesz spokojnie mrozić, przykrywać, pakować do lodówki czy na wynos wszystkie posiłki. Oferujemy standardową folię aluminiową, oddychającą folię do żywności, woreczki śniadaniowe oraz do mrożenia. Dzięki temu już nic nie zmarnuje się w Twojej kuchni! 

Filtruj według

Kategorie

Cena

Producenci

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych