Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Szpadle, widły, łopaty

Kup w ciągu 04h 50m 14s a otrzymasz jutro

Szpadle, widły, łopaty

Prace w ogrodzie często wiążą się z uporządkowaniem grządek, sadzeniem i pielęgnowaniem roślin. Do tego potrzebne są specjalne narzędzia, które ułatwią i usprawnią te czynności. W domku.pl znajdziesz szeroki wybór szpadli, wideł i łopat, które pomogą Ci zadbać o Twój ogród i przygotować go na sezon letni.

Czytaj więcej

Narzędzia, które pomogą Ci z pracą w ogrodzie

W ogrodzie warto dbać o piękne rośliny, krzaki, trawę i nie tylko. W ten sposób stworzysz sobie przyjemne miejsce do odpoczywania podczas ciepłych miesięcy. Przed nadchodzącym letnim sezonem, przygotuj swój ogród, w którym będziesz spożywać zimne napoje, kąpać się w basenie, opalać i odpoczywać.

W tej kategorii nie mogło zabraknąć takich narzędzi jak szpadle od Cellfast, które przeznaczone są do twardej gleby. Ułatwiają wykopywanie, sadzenie, przekopywanie, a nawet usuwanie korzeni w sposób łatwy i bezpieczny. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów takich jak m.in. stal, która jest odporna na różne warunki atmosferyczne. Dzięki wygodnym rączkom praca w ogrodzie staje się zdecydowanie przyjemniejsza.

Bez problemu możesz dopasować szpadle ogrodowe ze względu na ich rozmiar i inne ważne cechy. Dlatego w naszym sklepie internetowym wdomku.pl znajdziesz różne modele. Przeznaczone są do różnych prac, które mają wpływ na wygląd Twojego ogrodu. Dzięki nim możesz nie tylko wykopać grządkę, uciąć korzenie, ale również wykopać rów lub rozciąć glebę. Łopaty mają podobne zastosowanie, dzięki nim wykopiesz dowolny dołek, w którym zasadzisz ulubione kwiaty i krzewy.

Uzupełnieniem naszej oferty są widły, które w zależności od wybranego rodzaju pomogą Ci w przekopywaniu i spulchnianiu gleby, a także do rozrzucania kompostu, siana lub słomy. Prowadząc własne gospodarstwo, nie zapomnij o podstawowych i przydatnych narzędziach, które ułatwią pracę wokół domu.

Porządki w ogrodzie o każdej porze roku

Jednym z producentów narzędzi z naszej oferty jest Cellfast, który zdecydowanie jest pionierem wśród producentów przydatnych narzędzi do ogrodu. Zapewnia trwałe, wysokiej jakości narzędzia, które przystosowane są do różnych prac przy domu. Wyróżniają je niezwykłe udogodnienia, które zapewniają wygodę podczas porządkowania ogrodu. Szpadle, widły, łopaty Cellfast są obowiązkowym elementem w każdym gospodarstwie z ogrodem. Niesamowicie funkcjonalne i dopasowane do różnych potrzeb.

Wypielęgnowany, zadbany i uporządkowany ogród z pewnością sprawi Ci wiele radości. Z przyjemnością wraz ze swoją rodziną będziesz w nim spożywać wspólne śniadania, a także bawić się i korzystać z pogody. Szpadle i łopaty będą również świetnym narzędziem podczas przesadzania roślin w większych doniczkach na balkon lub taras.

W tym przypadku możesz wybrać mniejsze i składane modele, które z łatwością przechowasz w dowolnym miejscu. Dodatkowo będziesz mógł zabrać je ze sobą, ponieważ będą niezastąpione podczas biwaku.

Poznaj inne nasze produkty w tej kategorii i sprawdź cały asortyment sklepu internetowego wdomku.pl!

Filtruj według

Cena

Producenci

Kolor

Materiał

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych