Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Serwisy obiadowe, kawowe, do herbaty


Serwisy – gotowe zestawy potrzebnych naczyń

Szukasz eleganckiego zestawu obiadowo-kawowego, który sprawdzi się podczas podejmowania gości? W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę serwisów i z pewnością wybierzesz odpowiedni do Twojej jadalni!

Czytaj więcej

Klasyczne serwisy obiadowo-kawowe

Przeglądając serwisy obiadowo-kawowe w naszym sklepie z pewnością zauważysz dużą gamę modnych obecnie zestawów. Jednak miłośnicy klasyki znajdą też coś dla siebie! Proste, ale niezwykle efektowne białe serwisy o klasycznej linii, wykonane z delikatnej porcelany, zachwycą nawet największych zwolenników tradycyjnych talerzy, misek i filiżanek. Jeśli proste zdobienia nie do końca odpowiadają Twoim gustom, możesz przyjrzeć się ofercie serwisów obiadowych z delikatnymi zdobieniami w postaci złotych pasków czy eleganckich motywów kwiatowych. Taka porcelana nadal pozostaje klasyczna i prosta w swojej formie, jednak trzeba przyznać, że jest bardziej ozdobna niż proste białe zestawy.

Klasyczne serwisy obiadowo-kawowe są niezwykle uniwersalne. Odpowiednio dobrane, będą wspaniale uzupełniać jadalnię urządzoną nie tylko w stylu klasycznym, ale też w stylu rustykalnym, skandynawskim, a nawet glamour. Pamiętaj jednak, by odpowiednio dobrać rodzaj zdobienia porcelany do stylu wykończenia jadalni (np. białą zastawę zdobioną złotymi paskami polecamy do wnętrz w stylu glamour).

Nowoczesne serwisy obiadowe

Zwolennicy nowoczesnego sposobu urządzania domu raczej nie zachwycą się klasycznymi zestawami porcelany. Specjalnie dla nich skomponowaliśmy naszą ofertę tak, by znaleźli w niej też nowoczesne serwisy obiadowe, które są nieco mniej oczywiste w swej formie, ale nadal eleganckie. Nawet wydawałoby się prosty zestaw białej porcelany bez zdobień może pasować do nowoczesnych wnętrz, jeśli postawimy na talerze w niebanalnym kształcie. Najpopularniejsze w tej kategorii są tutaj serwisy obiadowe z kwadratowymi talerzami, jednak nie jest to jedyna opcja! Owalne talerze czy nawet naczynia o nieregularnej linii przyciągają wzrok gości i sprawiają, że serwowane na nich dania prezentują się niezwykle ciekawie.

Przeglądając nowoczesne serwisy obiadowe z pewnością zauważysz, że producenci stosunkowo rzadko ozdabiają je wzorami. Głównym atutem tych zestawów jest najczęściej nietypowy kształt lub intensywny kolor porcelany, zatem dodatkowe zdobienie w towarzystwie tak mocnych akcentów byłoby zbyt przytłaczające. Nowoczesność idzie w parze z minimalizmem, co możesz przełożyć na wiele możliwości aranżacji stołu.

Wybierając serwis obiadowo-kawowy pamiętaj, by postawić na naczynia, które możesz myć w zmywarce i używać w mikrofalówce. Te dwie cechy bardzo ułatwiają użytkowanie zestawu i spowodują, że po wyjściu gości nie będziesz spędzać długiego czasu nad zlewozmywakiem. Gwarantujemy, że dzięki temu będziesz chętniej sięgać po wybrany serwis obiadowy.

Filtruj według

Cena

Producenci

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych