Zapisz się do newslettera i otrzymaj 20 zł na zakupy.

Wagi elektroniczne i miarki kuchenne

Kup w ciągu 07h 20m 10s a otrzymasz jutro

Wagi elektroniczne i miarki kuchenne – duże ułatwienie w każdej kuchni

Często przygotowujesz domowe ciasta i dania główne? A może dopiero zdobywasz swoje kulinarne doświadczenie i każde dane przygotowujesz ściśle wg przepisu? Wagi i miarki kuchenne będą dużym ułatwieniem podczas przygotowywania posiłków. Ponadto są niezwykle przydatne dla osób, które chcą ważyć produkty i liczyć kalorie. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę podczas ich zakupu.

Czytaj więcej

Wagi kuchenne – intuicyjne i wygodne w obsłudze, z precyzyjną miarą

Wystarczy, że zaopatrzysz się w precyzyjną wagę kuchenną, by żaden przepis nie sprawiał Ci trudności. Dzięki niej w szybki i łatwy sposób odmierzysz potrzebną do przygotowania potrawy ilość składników. Nowoczesne wagi spożywcze są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale też estetyczne i higieniczne. Najnowsze modele są wyposażone w platformę ze stali nierdzewnej, którą łatwo utrzymać w czystości. Wagi elektroniczne charakteryzują się wysoką dokładnością pomiaru, nawet do 0,5 grama! Taka precyzja sprawia, że na wadze będziesz w stanie odmierzyć nawet niewielkie ilości przypraw. Koniec z dodawaniem ich na oko! Warto też wiedzieć, że nowoczesne wagi kuchenne umożliwiają odmierzanie w mililitrach płynnych składników. To niezwykle wygodna funkcja, która przydaje się szczególnie podczas pieczenia ciast. Sprawdź naszą ofertę wag elektronicznych i wybierz designerską, która pasuje do wystroju Twojej kuchni.

Na co zwrócić uwagę, kupując precyzyjną miarkę kuchenną?

Co poza wagą kuchenną ułatwia odmierzanie produktów? Miarka kuchenna! To kolejny niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Warto wyposażyć się w miarkę szklaną, na której znajdują się oznaczenia wagowe dla najpopularniejszych składników (np. mąka, cukier, ryż) oraz oznaczenie objętości dla cieczy. Przed zakupem zwróć uwagę, czy wybrana przez Ciebie naczynie pomiarowe może być myte w zmywarce. To duże ułatwienie, szczególnie jeśli zamierzasz odmierzać w nim nie tylko sypkie produkty, ale też np. olej.

Miarki kuchenne to nie tylko naczynia z oznaczeniem wagi poszczególnych produktów i podziałką mililitrów. To także niewielkie miarki, które wyglądem nieco przypominają łyżkę. Dzięki nim szybko odmierzysz niewielką ilość płynu (dostępne są nawet miarki o pojemności 1 ml). Zarówno miarki kuchenne, jak i wagi kuchenne to jedne z częściej wykorzystywanych przez osoby będące na diecie akcesoriów kuchennych. Pozwalają one precyzyjnie odmierzyć ilość produktu i lepiej zapanować nad wielkością przygotowywanego właśnie posiłku.

W naszej ofercie znajdziesz najbardziej praktyczne wagi i miarki kuchenne. Decydując się na zakup tych produktów u nas masz pewność, że obsługa tych akcesoriów będzie intuicyjna i faktycznie ułatwi Ci szybkie przygotowanie posiłku.

Filtruj według

Cena

Producenci

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych