Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Opiekacze i tostery


Opiekacze i tostery – szybkie śniadanie na ciepło w Twoim domu

Czasem nie trzeba dużo, żeby przygotować śniadanie na ciepło. Wystarczy tylko, że wykorzystasz do tego toster lub opiekacz. To proste w obsłudze urządzenia, które pomogą Ci przygotować smaczny posiłek na rozpoczęcie dnia. W naszym sklepie online znajdziesz opiekacze i tostery o dużej mocy. Sprawdź i kup!

Czytaj więcej

Opiekacze – wielofunkcyjny sprzęt w Twojej kuchni

Opiekacz do kanapek ma kilka możliwości użytkowania, ale jedną podstawową funkcję – umożliwia przygotowanie pieczywa na ciepło. Najczęściej wykorzystywany jest do tego, żeby zapiec chleb ze smacznym, ciągnącym się serem oraz innymi dodatkami. Podczas poszukiwania odpowiedniego sprzętu, sprawdź, ile kanapek możesz przygotować jednocześnie. Ważnym aspektem jest też moc. Im będzie ona wyższa, tym szybciej opiekacz-toster nagrzeje się do odpowiedniej temperatury i przyrządzi Twoje posiłki.

Warto też zwrócić uwagę na wielofunkcyjność tych urządzeń. Możesz sięgnąć po sprzęt, który nie tylko przypiecze kanapki, lecz także posłuży do przygotowania gofrów oraz zastąpi elektrycznego grilla. Opiekacz 3w1 to urządzenie wyposażone w wymienne płytki. Dzięki temu możesz go wykorzystać do różnych celów, opiekacz-grill pozwoli Ci na przygotowanie kiełbasek lub mięsa niczym z ogrodowego grilla bez wychodzenia z domu. Dodatkowo wyjmowane końcówki do gofrów i grillowania ułatwiają utrzymanie urządzenia w czystości. Korzystanie z urządzenia jest proste oraz przyjemne!

Tostery, czyli chrupiące śniadanie

Jeśli nie jesteś miłośnikiem zapiekanych kanapek, lecz lubisz, gdy pieczywo jest przyjemnie chrupiące i ciepłe, to w Twojej kuchni powinien pojawić się toster. W standardowej odsłonie jest to urządzenie pionowe, do którego wkłada się pieczywo od góry. Dostępne są też modele poziomie, które swoim wyglądem mogą przypominać miniaturowe piekarniki. Często jako toster postrzegany jest również opiekacz do kanapek.

Istotnym aspektem, jeśli chodzi o tego typu urządzenie, jest jego moc. Standardowo, im będzie ona większa, tym szybciej pieczywo uzyska odpowiednią chrupkość. Dlatego też, jeśli rano często się spieszysz, to lepszym wyborem będzie mocniejszy sprzęt.

Tostery są wyposażone w regulację stopnia grzania. Dzięki temu możesz dopasować stopień wypieczenia do swoich potrzeb. Co więcej, urządzenie może być też wyposażone w funkcję odmrażania pieczywa. Dodatkowo warto sięgnąć po sprzęt, który ma ruszt na bułki. Takie urządzenie sprawdzi się w Twojej kuchni, wybierz odpowiedni model z naszej oferty.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz tostery i opiekacze o dużej mocy i świetnym wyglądzie. Sprawdź je jeszcze dziś i złóż zamówienie - gwarantujemy ekspresową wysyłkę!

Filtruj według

Cena

Producenci

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych