Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Wagi łazienkowe


Wagi łazienkowe – podstawowe urządzenia w każdym domu

Od lat korzystamy z prostej w swojej budowie wagi łazienkowej, z pomocą której możemy kontrolować masę swojego ciała. Nowoczesne urządzenia to jednak coś więcej. Mają kolorystykę dopasowaną do aranżacji całego wnętrza, a także są rozbudowane pod względem funkcjonalności. Potrafią wskazać nawet Twoje BMI i zmierzyć tkankę tłuszczową. Sprawdź, jakie podstawowe i inteligentne wagi łazienkowe masz do wyboru w naszym sklepie internetowym wdomku.pl!

Czytaj więcej

Wagi łazienkowe mechaniczne i elektroniczne

Wagi mechaniczne to urządzenia, które są znane od lat. Charakteryzują się prostą i kompaktową konstrukcją, a także mają łatwą do odczytania tarczę. Nie wymagają dodatkowego zasilania, czyli baterii. Wystarczy stanąć na powierzchni, najlepiej na boso, a następnie odczytać wartość masy ciała, którą pokazuje wskaźnik i liczba. To idealny dodatek do każdej łazienki. Ponadto wagi mechaniczne mają często powiększającą soczewkę, która przyda się np. osobom o słabszym wzroku lub seniorom. Dzięki temu odczyt masy ciała jest prosty i sprawny. W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne wagi łazienkowe, które pasują do klasycznych pomieszczeń. Możesz je przechowywać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz szafek.

Nieco nowszym rozwiązaniem są wagi elektroniczne łazienkowe, które są wyposażone w cyfrowy wyświetlacz. To na nim ukazuje się liczba wskazująca na masę ciała. W wielu możesz dopasować do swoich potrzeb ustawienia, to jak duże są cyfry, a nawet i kolor tła. Do wyboru masz wiele modeli w sklepie wdomku.pl!

Inteligentne wagi łazienkowe – coś więcej niż pomiar masy ciała

W tej kategorii znajdziesz też wagi łazienkowe elektroniczne, które mają znacznie więcej funkcji niż tylko pomiar masy ciała. Masz możliwość podłączenia części z nich do swojego smartfona za pomocą modułu Bluetooth. Niektóre z funkcji to pomiar tkanki tłuszczowej, wody w organizmie, masy mięśniowej i kostnej oraz wskaźniki BMI i BMR. Tego typu inteligentne wagi łazienkowe często mają możliwość stworzenia kilku profili użytkowników, dla każdego domownika. Dzięki temu łatwiej jest kontrolować parametry mające istotny związek z samopoczuciem i zdrowiem.

Inteligentne wagi łazienkowe to nie tylko ciekawe gadżety do Twojego domu. To także sprzęt, który może ułatwić dopasowanie aktywności fizycznej do swoich potrzeb, a także poznanie potrzeb swojego organizmu. Dedykowane aplikacje będą mogły pomóc Ci w śledzeniu postępów np. w trakcie diety. Zadbaj o swoje zdrowie i wykorzystaj do tego nowoczesne wagi łazienkowe!

Co powinny mieć najlepsze wagi łazienkowe?

Podczas zakupu zwróć uwagę na kompaktową konstrukcję, szczególnie jeśli masz mocno ograniczone miejsce w swojej łazience. Jeśli zdecydujesz się na wybór produktów, które ustawisz na podłodze, sprawdź modele pasujące stylistycznie do całej aranżacji. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze wagi łazienkowe, które mogą być białe, czarne, a także mieć dekoracyjne elementy chromowane. To nie są jedyne odcienie, bo jeśli chcesz wyróżnić wnętrze, polecamy wybrać okrągłe kształty lub różowe powierzchnie ozdobne. Niektóre produkty wyposażone są w praktyczne nóżki. To najlepsze wagi łazienkowe do postawienia na dywanie, nawet z długim włosiem.

Przyda się też taka waga łazienkowa, która ma dość duże obciążenie, np. do 150 kilogramów. Powierzchnia powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów. W sklepie wdomku.pl znajdziesz modele ze szkła hartowanego, które cieszy się długotrwałą żywotnością. Jeśli lubisz praktyczne urządzenia, wybierz model gwarantujący łatwe przeglądanie odczytów, a także automatyczne włączanie się. Oznacza to, że po postawieniu stopy na powierzchni wagi, od razu odbywa się odczyt. To duże ułatwienie dla domowników.

Filtruj według

Cena

Producenci

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych