Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Parownice i stacje parowe do domu


Parownice i stacje parowe – profesjonalna pielęgnacja ubrań w Twoim domu

Jeśli zależy Ci na dobrym stanie Twoich ubrań to przydadzą Ci się profesjonalne urządzenia do pielęgnacji tkanin. Parownice i stacje parowe to sprzęty, które zyskują coraz większą popularność, ponieważ umożliwiają szybkie odświeżenie ubrań. Świetnie się sprawdzą, jeśli musisz szybko wyjść z domu, ale Twoja koszula jest mocno pognieciona. Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym. Już dziś możesz lepiej zadbać o swoje ubrania!

Czytaj więcej

Parownice – w trosce o każde ubranie

Parownica to urządzenie, które przez lata było kojarzone z profesjonalnymi pralniami oraz sklepami z odzieżą. To sprzęt, który umożliwia błyskawiczne pozbycie się zagnieceń na tkaninach i to bez potrzeby rozkładania deski do prasowania. Z tego urządzenia możesz korzystać pionowo, wystarczy więc umieścić daną część garderoby na wieszaku i przesunąć parownicą po tkaninie. Działanie tego umieszczenia opiera się na tym, że woda, która znajduje się w zbiorniku jest podgrzewana, w wyniku czego powstaje para, dzięki czemu możliwe jest efektywne prasowanie. Jest to szybsze, a zarazem pozwala delikatniej traktować subtelne materiały, jak na przykład jedwab.

Parownica do ubrań świetnie się sprawdzi, jeśli chcesz błyskawicznie pozbyć się zagnieceń. Za jej pomocą możesz prasować nie tylko ubrania, lecz także zasłony oraz firanki i to bez potrzeby ściągania ich z karnisza. Dodatkowo, w przypadku tego urządzenia unikniesz ewentualnego ryzyka przypalenia tkaniny.

Podczas wybierania tego typu urządzenia zwróć uwagę na jego moc. Im wyższa, tym krócej będziesz czekać aż sprzęt się nagrzeje. Warto też spojrzeć na funkcje parownicy. Warto sięgnąć po model, który będzie wyposażony w system automatycznego doboru temperatury. Dzięki temu unikniesz ewentualnego uszkodzenia materiału.

Stacja parowa – prasuj szybciej

Stacja parowa to sprzęt, który doskonale się sprawdzić, jeśli chcesz szybko wyprasować dane ubranie. Tego typu urządzenie świetnie się sprawdza również podczas usuwania zagnieceń z delikatnych tkanin, para pod dużym ciśnieniem nie powoduje uszkodzeń włókien. Ze stacji parowej możesz korzystać zarówno poziomo, jak i pionowo. Parownice i stacje parowe znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Sprawdź asortyment wdomku.pl i wybierz sprzęt, który ułatwi Ci prasowanie. Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu.

Filtruj według

Cena

Producenci

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych