Skorzystaj z 10 rat 0% na zakup produktów o wartości od 300 zł.

Wyposażenie domu i mieszkania


Wyposażenie do domu

Porządki, pranie, sprzątanie, układanie rzeczy na swoje miejsce, segregacja odpadów - wszystkie te działania w domu wymagają odpowiedniego wyposażenia. W naszej ofercie znajdziesz wyposażenie do domu, które sprawdzi się zarówno do niewielkiej kawalerki, jak i przestronnych dużych domów! Sprawdź ofertę i złóż zamówienie jeszcze dziś!

Czytaj więcej

Sprawne pranie, sprzątanie i prasowanie – przydatne wyposażenie do domu

W niewielkich pomieszczeniach trudno jest zorganizować miejsce na odwieszenie mokrych ręczników czy bielizny pranej ręcznie, aby wyschła na kolejny dzień. Wtedy warto zainwestować w niewielką suszarkę ścienną do łazienek o małej powierzchni. Masz możliwość regulacji jej wielkości i znajdziesz ją w naszej ofercie. Nie zajmuje wiele przestrzeni a bardzo pomaga w organizacji nawet małych pomieszczeń. Oczywiście mamy też tradycyjne suszarki, które stanowią podstawowe wyposażenie do domu. Do wyboru jest wiele wariantów, które różnią się konstrukcją. Niektóre z modeli świetnie nadają się do suszenia ubrań na zewnątrz.

Wszystkie suszarki łatwo się składają i rozkładają, a także są stabilne. Aby rozwieszanie prania było łatwiejsze, wybierz praktyczny kosz z klamerkami. Uzupełnieniem oferty są stojaki, które są bardzo funkcjonalne. Z jednej strony odwiesisz na nich mokre ręczniki, a z drugiej - zadbasz o aspekt dekoracyjny.

Jakie jeszcze wyposażenie do domu się przyda? Na pewno deska do prasowania. W naszej ofercie znajdziesz modele z regulowaną wysokością, blokadą uniemożliwiającą złożenie czy też specjalnym miejscem na odłożenie żelazka. Zajrzyj do całego asortymentu, w którym stawiamy na produkty wysokiej jakości. Właśnie dlatego znajdziesz takie marki jak Jan Niezbędny, Vileda czy Beldray. Kosze na pranie, śmieci czy inne ważne organizacyjnie przedmioty - to wszystko znajduje się w naszej ofercie!

Podstawowe wyposażenie do mieszkania

Znajdziesz u nas też estetyczne kosze, które świetnie wyglądają na półce w łazience i przedpokoju, dlatego jednocześnie zadbasz o aspekt wizualny.

Możesz też wybrać pojemniki z pokrywą, które warto ustawiać jeden na drugi, np. w swojej garderobie lub półce z ubraniami i drobniejszymi elementami odzieży. Tego typu produkty świetnie zdają egzamin w pokojach dla dzieci. Wykorzystasz je do celów, jakie potrzebujesz - przechowywanie kabi, zabawek, klocków lego.

Duże kosze z praktycznymi uchwytami to dobry wybór, jeśli chcesz sprawnie i w dobrym stylu przechowywać ubrania do prania lub przenieść je czyste z miejsca na miejsce. W naszej ofercie masz też pojemniki na pranie, które dobierzesz stylistycznie do swojego wnętrza.

W naszym sklepie nie mogło też zabraknąć produktów, które służą do sprawnej segregacji śmieci. Do wyboru masz pojemniki, które dopasujesz pod względem wielkości. Znajdziesz u nas wyposażenie całego domu! Zobacz ofertę i zamów jeszcze dziś!

Filtruj według

Kategorie

Cena

Producenci

Filtruj
Produkt dodany do Ulubionych